skyskrapor Vi finns i Stockholm, Göteborg, Malmö och Sundsvall. 
    

Stockholm

Besöksadress: Regeringsgatan 59, 111 56 Stockholm
Postadress: SE-105 88 Stockholm
Telefon (växel): +46 8 473 44 95

Försäljningschef Sverige:


Henrik Holmquist
Henrik Holmquist
076-104 65 04
henrik.holmquist@dnb.se
____________________________________________________________

Säljare:

Pernilla Alkell                        
Pernilla Alkell
070-149 46 73
pernilla.alkell@dnb.se                            
                               
Michael Kraus
Michael Kraus
073-800 93 55
Michael.Kraus@dnb.se

Martin Almog
Martin Almog
073-682 52 12
Martin.Almog@dnb.se

____________________________________________________________

 
                                                
                                         

                

Göteborg

Besöksadress: Lilla Bommen 1, plan 11
Postadress: Lilla Bommen 1, SE-411 04 Göteborg
Telefon (växel): +46 31 333 4600

Säljare:
 Anders Lorentzon
 Anders Lorentzon 
 073-393 46 37      
anders.lorentzon@dnb.se

Innesälj: investeringsfinans@dnb.se

Malmö

Besöksadress: World Trade Center - Jungmansgatan 12, 211 19 Malmö
Postadress: SE-Jungmansgatan 12, 219 19 Malmö
Telefon (växel): +46 40 - 33 97 04

Säljare:
Alf Vegelius
Alf Vegelius
070-315 97 04
alf.vegelius@dnb.se

Innesälj: investeringsfinans@dnb.se

Sundsvall

Besöksadress/Postadress: Sjögatan 13, 852 34 Sundsvall

Säljare:
Pr Nystrm

Pär Nyström
073-851 89 20
par.nystrom@dnb.se

Postadress: SE-105 88 Stockholm
Telefon (växel): +46 8 473 44 90

Kontakta växeln för att få hjälp

Kontakta oss
Växel Finans
08-473 44 90